Hakkımızda

Hakkımızda

AVS MÜHENDİSLİK, 2019 yılında ARGE üzerine kurulmuş bir şirkettir ve ülkemizdeki çeşitli sanayi ortamlarında ARGE ve üretim tecrübelerine sahip mühendislerden oluşmaktadır. AVS Mühendislik 2019 yılının sonlarında elektronik kart (PCB) tasarımına başlamış, 2020 yılında bu alanda kendisini ciddi anlamda geliştirmiştir. 2020 yılının sonlarında transfüzyon ve infüzyon cihazları ağırlıklı olmakla beraber birçok tıbbi cihazın ARGE’si tamamlanmış ve prototipi başarıyla üretilmiştir. 2021 yılının mayıs ayında ARGE’si tamamlanan cihazlar için CE belgesi alınmış ve yerli üretimi ilk kez AVS Mühendislik ile gerçekleştirilen transfüzyon ve infüzyon cihazları ile tıbbi cihaz pazarına güçlü bir giriş yapmıştır.

Yazılım, Kullanılabilirlik, Makine Yazılım, Proses, Gamma, Sterilizasyon, Transport, Dolum ve Enjeksiyon Validasyon hizmetleri verilmektedir.

Misyonumuz

  • Tıbbi cihaz sektöründe çalışmalarımıza devam etmek ve yenilikçi çözümler ile üretimde süreklilik sağlamak
  • Verilen validasyon hizmetlerindeki liderliği koruyarak, sektörü yönlendirmek
  • Yüksek kalitede ürünler üreterek müşteri memnuniyetini ve güvenini arttırmak

Vizyonumuz

  • Yenilikçi teknolojilerden faydalanarak alanında uzman kadromuzla yeni ARGE projeleri üretmek
  • Ülkemizle birlikte dünya üzerindeki sağlık sektöründeki küresel problemlerin kısa süre içinde önüne geçebilmek adına mükemmeliyeti en yüksek seviyede çözüm üretmek
  • İthalat ihtiyacını ortadan kaldıracak %100 yerli projeler üretmek

Hakkımızda